Start
Anmälan
Format
Tidigare
ST-Mäst 2024-2025
ST-Mäst 2023-2024
ST-Mäst 2022-2023
ST-Mäst 2020-2021
ST-Mäst 2019-2020
ST-Mäst 2018-2019
ST-Mäst 2017-2018
ST-Mäst 2016-2017
ST-Mäst 2015-2016
ST-Mäst 2014-2015
Kontakt
Anmälda spelare för Rinkebyträffen 2012
<< Tillbaka
Arrangeras av:
Rinkeby Bowling
Telefon:
08-761 04 00
E-mail:
rinkebybowling@comhem.se
Hemsida:
web.comhem.se/rinkebybowling/
Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:
Namn
Klubb
Start
Agneta Lundgren
B-K Eva
Söndagen den 3 juni 17:00
Allan Sennevall
BK Ax
Måndagen den 4 juni 19:00
Altti Mattila
Hammarby IF BF
Torsdagen den 14 juni 19:00
Amanda Andersson
BS Friska Viljor
Måndagen den 4 juni 19:00
Måndagen den 11 juni 19:00
Amanda Wennerlund
Djurgårdens IF Bowlingförening
Onsdagen den 6 juni 19:30
Anders Ahlström
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 3 juni 17:00
Anders Friman
Djurgårdens IF Bowlingförening
Onsdagen den 16 maj 19:30
Anders Holm
Team Sollentuna
Måndagen den 4 juni 19:00
Anders Wirtanen
Team Södertälje BK
Onsdagen den 25 april 11:00
Anders Öhman
Bokaj 76
Torsdagen den 14 juni 19:00
Anette Bergman
Fyrishof BK
Tisdagen den 22 maj 19:00
Torsdagen den 7 juni 19:00
Anette Persson
Hammarby IF BF
Fredagen den 8 juni 19:00
Ann-Christin Knichter
Djurgårdens IF Bowlingförening
Onsdagen den 16 maj 19:30
Anne Rantanen
IFK Sala
Fredagen den 15 juni 15:00
Anneli Blomqvist
B-K Eva
Söndagen den 3 juni 17:00
Anneli Juhlin
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 12 maj 11:00
Annelie Kanold
Sundbybergs IK
Onsdagen den 16 maj 19:30
Annelie Wennerlund
Djurgårdens IF Bowlingförening
Onsdagen den 6 juni 19:30
Torsdagen den 14 juni 19:00
Annika Grönvall
Playbowl Club Åkeshov
Tisdagen den 12 juni 19:00
Annika Kilander
BK Prime Sthlm
Onsdagen den 16 maj 19:30
Ari Kurittu
Eira BK
Lördagen den 28 april 15:00
Barbro Nilsson
PBK Frövi (h)
Torsdagen den 14 juni 19:00
Bengt Moquist
KK Träff
Lördagen den 16 juni 13:00
Bengt Åkerström
BK KAP (n)
Lördagen den 16 juni 13:00
Bengt Åke Holmblad
Vendelsö BK
Fredagen den 4 maj 11:00
Benno Pedersen
Pin Club
Torsdagen den 17 maj 14:00
Fredagen den 25 maj 19:00
Benny Rapp
S:t Eriks Bowlingförening
Tisdagen den 12 juni 19:00
Bernt Sund
Pin Club
Tisdagen den 12 juni 19:00
Björn Ejderling
Hammarby IF BF
Lördagen den 12 maj 11:00
Björn Jonsson
Väddö BwK
Lördagen den 5 maj 11:00
Lördagen den 2 juni 11:00
Björn Lilja
Djurgårdens IF Bowlingförening
Onsdagen den 16 maj 19:30
Söndagen den 3 juni 11:00
Björn Martinsson
Vendelsö BK
Lördagen den 5 maj 11:00
Björn Viktorsson
BwK Ankaret
Tisdagen den 5 juni 19:00
Bo Andersson
Split Happens BK
Lördagen den 5 maj 11:00
Torsdagen den 17 maj 14:00
Bo Pelander
Team Södertälje BK
Tisdagen den 24 april 14:00
Tisdagen den 22 maj 19:00
Börje Salmén
Fredrikshof IF BK
Lördagen den 19 maj 11:00
Lördagen den 9 juni 11:00
Camilla Vainikka Eklund
BK Mistral (n)
Tisdagen den 5 juni 19:00
Carina Sigg
BK Raa
Fredagen den 11 maj 19:00
Fredagen den 15 juni 15:00
Caroline Innergård
Hammarby IF BF
Söndagen den 3 juni 17:00
Catrin Tocklin
United BC
Söndagen den 6 maj 11:00
Christer Eklund
BK Amiki
Tisdagen den 12 juni 19:00
Christer Hörngren
BK Amiki
Söndagen den 6 maj 11:00
Lördagen den 19 maj 11:00
Christer Plahn
Bålsta BC
Lördagen den 16 juni 16:00
Christer Rylander
Varta BK
Lördagen den 16 juni 16:00
Christian Holmberg
NBC Gullmarsplan BC
Onsdagen den 16 maj 19:30
Christopher Eklund
Stureby BK
Tisdagen den 12 juni 19:00
Claes Trankärr
Fredrikshof IF BK
Lördagen den 9 juni 11:00
Torsdagen den 14 juni 14:00
Claes Wagelin Gauffin
Stånga IF
Söndagen den 3 juni 17:00
Cornell Gassner
Vendelsö BK
Fredagen den 11 maj 14:00
Fredagen den 15 juni 15:00
Cristopher Nybom
Åkeshovs BK
Lördagen den 12 maj 11:00
Lördagen den 9 juni 11:00
Dag Jingstål
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Söndagen den 3 juni 11:00
Fredagen den 15 juni 15:00
Dan Ahlquist
BK Trol
Söndagen den 6 maj 11:00
Daniel Färnlycke
Åkeshovs BK
Måndagen den 4 juni 19:00
Daniel Holmgren
Pin Club
Torsdagen den 17 maj 14:00
Fredagen den 25 maj 19:00
David Runefelt
Uppsala BC 90
Söndagen den 13 maj 15.30
Dennis Andersson
Matteus-Pojkarna BK
Måndagen den 11 juni 19:00
Lördagen den 16 juni 16:00
Dennis Eklund
Stureby BK
Lördagen den 16 juni 16:00
Dimitris Savvakis
BK Raa
Söndagen den 3 juni 11:00
Elisabeth Palmcrantz
Norrtälje BwK
Lördagen den 5 maj 11:00
Elisabeth Wallin
BK Enjoy
Lördagen den 2 juni 11:00
Emma Lejman
BK Trol
Lördagen den 16 juni 16:00
Eric Arveteg
Kulladals BS
Lördagen den 5 maj 11:00
Erik Wickgren
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 12 maj 11:00
Söndagen den 27 maj 17:00
Eva Bergman
Djurgårdens IF Bowlingförening
Torsdagen den 17 maj 14:00
Tisdagen den 5 juni 19:00
Eva Ericson Larsson
Eira BK
Fredagen den 11 maj 19:00
Eva Nyholm Jönsson
Kings Pin BK
Lördagen den 26 maj 11:00
Ewa Markus
Hammarby IF BF
Söndagen den 10 juni 17:00
Ewy Ekström
BwK Ankaret
Lördagen den 5 maj 11:00
Filip Thelander
Sundbybergs IK
Fredagen den 25 maj 19:00
Filip Wilhelmsson
BK Kaskad
Måndagen den 11 juni 19:00
Folke Ekström
BK Rullarna
Lördagen den 5 maj 11:00
Folke Johansson
KK Strike
Söndagen den 10 juni 17:00
Lördagen den 16 juni 13:00
Fredrik Bäckström
Hammarby IF BF
Måndagen den 4 juni 19:00
Fredrik Lindman
BK Runan
Lördagen den 2 juni 11:00
Torsdagen den 14 juni 19:00
Gert Sundin
AIK BK
Torsdagen den 17 maj 14:00
Gun Alström
BK Raa
Torsdagen den 14 juni 19:00
Gunnar Moquist
KK Träff
Lördagen den 16 juni 13:00
Gunnar Persson
Edsbyns BK
Tisdagen den 12 juni 19:00
Gustav Stangrund
Väddö BwK
Lördagen den 5 maj 11:00
Gustavo Layrisse Montiel
Sundbybergs IK
Tisdagen den 22 maj 19:00
Göran Skog
BK Raa
Söndagen den 3 juni 11:00
Hans Andersson
DN-Expressens IF
Torsdagen den 17 maj 14:00
Lördagen den 2 juni 11:00
Hans Arnell
BK Raa
Söndagen den 3 juni 11:00
Hans Modh
BK Raa
Söndagen den 3 juni 11:00
Torsdagen den 14 juni 19:00
Hans-Åke Carlsson
Högdalens BK (n)
Tisdagen den 12 juni 19:00
Harri Makkonen
Eira BK
Lördagen den 12 maj 11:00
Lördagen den 9 juni 11:00
Heikki Salmi
BK Rullarna
Söndagen den 13 maj 15.30
Helene Fischbach
BK Prime Sthlm
Onsdagen den 16 maj 19:30
Tisdagen den 22 maj 19:00
Henrik Johansson
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 6 maj 11:00
Håkan Hellsing
Sigma BK
Lördagen den 2 juni 11:00
Håkan Thurmander
Åkeshovs BK
Lördagen den 12 maj 11:00
Söndagen den 10 juni 17:00
Ian Robinson
AIK BK
Söndagen den 3 juni 11:00
Söndagen den 3 juni 17:00
Ina Lillstrand
Åkeshovs BK
Torsdagen den 17 maj 14:00
Ingemar Brännmo
Hammarby IF BF
Torsdagen den 14 juni 19:00
Ingemar Högberg
Väddö BwK
Onsdagen den 16 maj 19:30
Ingrid Lindberg
Djurgårdens IF Bowlingförening
Tisdagen den 12 juni 19:00
Lördagen den 16 juni 13:00
Ingvar Sjögren
BK Ax
Lördagen den 16 juni 16:00
Isagela Wennerlund
Djurgårdens IF Bowlingförening
Onsdagen den 6 juni 19:30
Jacob Andersson
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 5 maj 11:00
Jan Blom
Vendelsö BK
Fredagen den 11 maj 14:00
Fredagen den 15 juni 15:00
Jan Carlsson
BK Råsunda Bowling (n)
Torsdagen den 17 maj 14:00
Jan Engblom
KK Träff
Lördagen den 19 maj 11:00
Jan Sundgren
Norrtälje BwK
Lördagen den 5 maj 11:00
Jan-Ove Lindblad
KK Träff
Lördagen den 19 maj 11:00
Jesper Lundström
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 5 maj 11:00
Jessica Parenmark
AIK
Måndagen den 4 juni 19:00
Jimmy Krell
Team Enköping BK
Lördagen den 16 juni 13:00
Joel Pirhi
IK Makkabi
Torsdagen den 17 maj 14:00
Torsdagen den 14 juni 14:00
Johan Brunsberg
Team Enköping BK
Lördagen den 19 maj 11:00
Lördagen den 2 juni 11:00
Johan Hultgren
NBC Gullmarsplan BC
Onsdagen den 16 maj 19:30
Johan Lindman
BK Runan
Tisdagen den 5 juni 19:00
Torsdagen den 14 juni 19:00
Johan Wallenbert
AIK BK
Fredagen den 11 maj 14:00
Johan Österholm
Stureby BK
Fredagen den 8 juni 19:00
Tisdagen den 12 juni 19:00
Torsdagen den 14 juni 14:00
Fredagen den 15 juni 15:00
Johnny Östby
Djurgårdens IF Bowlingförening
Torsdagen den 17 maj 14:00
Tisdagen den 5 juni 19:00
Jouko Törnudd
BwK Ankaret
Fredagen den 11 maj 14:00
Söndagen den 3 juni 11:00
Lördagen den 16 juni 16:00
Jörgen Greverius
BK Kross
Tisdagen den 24 april 14:00
Lördagen den 2 juni 11:00
Kaj Ahlström
KK Strike
Söndagen den 10 juni 17:00
Kamilla Christensen
Sundbybergs IK
Torsdagen den 17 maj 14:00
Karl-Johan Mattsson
Hammarby IF BF
Söndagen den 27 maj 17:00
Måndagen den 4 juni 19:00
Katarina Molin
BK Råsunda Bowling (n)
Fredagen den 8 juni 19:00
Katrin Fahlström
Hammarby IF BF
Söndagen den 27 maj 17:00
Måndagen den 4 juni 19:00
Kenneth Aspögård
Hammarby IF BF
Måndagen den 11 juni 19:00
Kenth Wallin
BK Enjoy
Lördagen den 2 juni 11:00
Kerstin Danielsson
AIK
Onsdagen den 16 maj 19:30
Kerstin Sahlberg
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Lördagen den 5 maj 11:00
Lördagen den 2 juni 11:00
Kim Nabbe
NBC Gullmarsplan BC
Onsdagen den 16 maj 19:30
Kjell Isaksson
BK Ax
Fredagen den 11 maj 14:00
Lördagen den 19 maj 11:00
Klas Söderberg
Playbowl Club Åkeshov
Fredagen den 8 juni 19:00
Tisdagen den 12 juni 19:00
Kristian Hiltunen
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 6 maj 11:00
Lördagen den 12 maj 11:00
Lars Bergman
Djurgårdens IF Bowlingförening
Onsdagen den 16 maj 19:30
Torsdagen den 14 juni 19:00
Lars Eriksson
Djurgårdens IF Bowlingförening
Torsdagen den 17 maj 14:00
Tisdagen den 5 juni 19:00
Lars Johansson
Team X-Bowlers BC
Tisdagen den 22 maj 19:00
Torsdagen den 7 juni 19:00
Lars Jönsson
Vendelsö BK
Lördagen den 5 maj 11:00
Lars-Erik Karlsson
BK Ax
Torsdagen den 17 maj 14:00
Söndagen den 3 juni 11:00
Leea Helin
BwK Ankaret
Lördagen den 12 maj 11:00
Lördagen den 19 maj 11:00
Leif Eklund
BK Amiki
Tisdagen den 22 maj 19:00
Tisdagen den 12 juni 19:00
Leif Haag
BK KAP (n)
Fredagen den 25 maj 19:00
Leif Mörkfors
Rigel/Domnarvets BS
Lördagen den 16 juni 16:00
Leif Sjöberg
Hammarby IF BF
Söndagen den 6 maj 11:00
Lördagen den 19 maj 11:00
Lena Ringdahl
BK Raa
Fredagen den 11 maj 19:00
Lena Thurn
DN-Expressens IF
Söndagen den 10 juni 17:00
Lennart Fryk
BwK Ankaret
Lördagen den 9 juni 11:00
Lennart Sporre
BwK Ankaret
Söndagen den 3 juni 17:00
Leo Greverius
BK Mjölby Bowling
Lördagen den 2 juni 11:00
Lina Wallenbert
AIK BK
Onsdagen den 16 maj 19:30
Linn Alerius
Hammarby IF BF
Lördagen den 2 juni 11:00
Liz Larsson
B-K Eva
Torsdagen den 17 maj 14:00
Magnus Lütz
BK Runan
Torsdagen den 17 maj 14:00
Måndagen den 4 juni 19:00
Magnus Palmcrantz
Väddö BwK
Lördagen den 5 maj 11:00
Malin Brodin
AIK BK
Fredagen den 15 juni 15:00
Malin Hagman
B-K Eva
Söndagen den 3 juni 17:00
Malin Svensson
AIK BK
Söndagen den 3 juni 11:00
Marcus Lindskog
Rigel/Domnarvets BS
Lördagen den 26 maj 11:00
Lördagen den 16 juni 16:00
Marcus Maijanen
BK Trol
Måndagen den 4 juni 19:00
Maria Ullberg
Split Happens BK
Tisdagen den 5 juni 19:00
Lördagen den 16 juni 16:00
Marianne Högberg
Väddö BwK
Onsdagen den 16 maj 19:30
Marie Lindberg
Åkeshovs BK
Tisdagen den 12 juni 19:00
Markus Jylhänmaa
BK Raa
Fredagen den 8 juni 19:00
Mats Ornered
Norge
Lördagen den 16 juni 13:00
Mattias Persson
Täby BwK
Söndagen den 13 maj 15.30
Michael Haenflein
Playbowl Club Åkeshov
Söndagen den 6 maj 11:00
Lördagen den 19 maj 11:00
Michael Johansson
Team Edsbacka BC
Måndagen den 4 juni 19:00
Torsdagen den 14 juni 19:00
Mikael Boström
Sigma BK
Söndagen den 10 juni 17:00
Mikail Andersson
Sundbybergs IK
Söndagen den 3 juni 11:00
Söndagen den 3 juni 17:00
Mona Ljungfeldt
BK Raa
Fredagen den 11 maj 19:00
Nicklas Eriksson
BwK Ankaret
Söndagen den 13 maj 15.30
Niclas Öhrn
NBC Gullmarsplan BC
Fredagen den 11 maj 14:00
Niklas Löfström
Vendelsö BK
Måndagen den 4 juni 19:00
Olle Eriksson
AIK BK
Onsdagen den 25 april 11:00
Oscar Nyholm-Westberg
Team Södertälje BK
Onsdagen den 6 juni 19:30
Pasi E. Luiro
Sigma BK
Lördagen den 16 juni 13:00
Patric Johansson
Team Edsbacka BC
Måndagen den 4 juni 19:00
Patrick Gustafsson
Åkeshovs BK
Tisdagen den 24 april 14:00
Tisdagen den 22 maj 19:00
Pekka Kurittu
Eira BK
Torsdagen den 14 juni 14:00
Per Nyholm Jönsson
Kings Pin BK
Lördagen den 26 maj 11:00
Perry Larsson
Vendelsö BK
Måndagen den 4 juni 19:00
Pertti Huhtala
Eira BK
Söndagen den 3 juni 11:00
Pertti Lehto
Team Enköping BK
Lördagen den 16 juni 13:00
Peter Axelsson
Pin Club
Tisdagen den 12 juni 19:00
Peter Dannfeldt
BK Amiki
Fredagen den 25 maj 19:00
Peter Kroner
AIK BK
Lördagen den 9 juni 11:00
Lördagen den 16 juni 13:00
Peter Ramén
AIK BK
Lördagen den 16 juni 16:00
Peter Schell
Vendelsö BK
Fredagen den 4 maj 11:00
Söndagen den 6 maj 11:00
Petri Utriainen
BK Raa
Söndagen den 3 juni 11:00
Pia Andersson
BK Norden
Torsdagen den 14 juni 19:00
Pia Östling
Sollentuna BwK
Torsdagen den 17 maj 14:00
Pål Stål
Delta 72
Onsdagen den 16 maj 19:30
Päivi Salonen
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 12 maj 11:00
Söndagen den 27 maj 17:00
Ralph Ornered
United BC
Lördagen den 16 juni 13:00
Reijo Krogell
Eira BK
Torsdagen den 17 maj 14:00
Rickard Thelander
Sundbybergs IK
Fredagen den 25 maj 19:00
Lördagen den 16 juni 16:00
Robert Myrén
BK Ax
Tisdagen den 22 maj 19:00
Robert Wikman
Åkeshovs BK
Måndagen den 4 juni 19:00
Robin Hast
BC Cobbers
Tisdagen den 22 maj 19:00
Torsdagen den 7 juni 19:00
Roger Tocklin
United BC
Söndagen den 6 maj 11:00
Roland Nilsson
Vendelsö BK
Lördagen den 5 maj 11:00
Rolf Jäderdal
Hammarby IF BF
Lördagen den 16 juni 13:00
Sandra Arestav
B-K Eva
Tisdagen den 22 maj 19:00
Sanna Tetri
Team Edsbacka BC
Måndagen den 11 juni 19:00
Lördagen den 16 juni 16:00
Sebastian Graveleij
Sundbybergs IK
Lördagen den 2 juni 11:00
Söndagen den 10 juni 17:00
Simo Saareks
BK Raa
Onsdagen den 16 maj 19:30
Söndagen den 3 juni 11:00
Simon Lundberg
PlayBowl Club Bålsta (n)
Fredagen den 25 maj 19:00
Solveig Tisell
Väddö BwK
Lördagen den 9 juni 11:00
Stefan Blomquist
Täby BwK
Onsdagen den 16 maj 19:30
Stefan Fredriksson
Östersunds BK
Fredagen den 15 juni 15:00
Stefan Löfström
Stureby BK
Lördagen den 2 juni 11:00
Måndagen den 4 juni 19:00
Stefan Ohlsson
Team Sollentuna
Torsdagen den 14 juni 19:00
Stefan Sandblom
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 12 maj 11:00
Sten Olsson
BC Pegasus
Söndagen den 13 maj 15.30
Lördagen den 19 maj 11:00
Stene Andersson
Split Happens BK
Lördagen den 5 maj 11:00
Torsdagen den 17 maj 14:00
Lördagen den 19 maj 11:00
Tisdagen den 5 juni 19:00
Stig Nilsson
KK Strike
Söndagen den 10 juni 17:00
Lördagen den 16 juni 13:00
Stina Ornered
United BC
Lördagen den 16 juni 13:00
Susanne Olsson
Hammarby IF BF
Söndagen den 27 maj 17:00
Måndagen den 4 juni 19:00
Susanne Thessén
NBC Gullmarsplan BC
Torsdagen den 17 maj 14:00
Lördagen den 2 juni 11:00
Sven-Olov Sjölund
BwK Ankaret
Lördagen den 12 maj 11:00
Lördagen den 19 maj 11:00
Szczepan Drapsa
BK Ax
Tisdagen den 12 juni 19:00
Lördagen den 16 juni 16:00
Tage Hammerman
Pocket Club
Lördagen den 2 juni 11:00
Tarja Karlsson
Team Sollentuna
Söndagen den 3 juni 11:00
Teemu Lalli
BK Raa
Söndagen den 3 juni 11:00
Tero Saareks
BK Raa
Onsdagen den 16 maj 19:30
Fredagen den 25 maj 19:00
Theresia Jatta Köhlin
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 12 maj 11:00
Thomas Andersson
AIK
Lördagen den 28 april 15:00
Måndagen den 4 juni 19:00
Thomas Hörnberg
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 3 juni 17:00
Thomas Johansson
Pin Club
Tisdagen den 12 juni 19:00
Thomas Wallgren
Fredrikshof IF BK
Söndagen den 3 juni 17:00
Onsdagen den 6 juni 19:30
Tino Thelander
Sundbybergs IK
Fredagen den 25 maj 19:00
Tobias Ekström
Zorrow Club
Tisdagen den 24 april 14:00
Lördagen den 16 juni 16:00
Tobias Karlsson
BK Ax
Torsdagen den 14 juni 19:00
Tobias Melin
BK Force
Söndagen den 3 juni 17:00
Tomas Lind
BK Ax
Tisdagen den 22 maj 19:00
Tomas Ullberg
Split Happens BK
Tisdagen den 5 juni 19:00
Tommy Axelsson
Pin Club
Fredagen den 25 maj 19:00
Tommy Jern
AIK
Tisdagen den 22 maj 19:00
Tommy Johannesson
Aftonbladets IK
Tisdagen den 22 maj 19:00
Torsdagen den 14 juni 19:00
Tommy Stenqvist
Pin Club
Fredagen den 25 maj 19:00
Tisdagen den 12 juni 19:00
Torbjörn Jensen
Fredrikshof IF BK
Söndagen den 3 juni 17:00
Onsdagen den 6 juni 19:30
Torbjörn Östling
Sollentuna BwK
Torsdagen den 17 maj 14:00
Söndagen den 3 juni 17:00
Torgny Löfgren
BK Arkos
Torsdagen den 7 juni 19:00
Torsten Nordström
Eira BK
Söndagen den 6 maj 11:00
Ulf Gustafsson
Täby BwK
Torsdagen den 14 juni 19:00
Veijo Seppänen
Team Södertälje BK
Onsdagen den 6 juni 19:30
Vesa Heinonen
BwK Ankaret
Söndagen den 13 maj 15.30
Lördagen den 19 maj 11:00
Victor Forss
Matteus-Pojkarna BK
Fredagen den 15 juni 15:00
Vijay Thuphal Nagaraja Iyengar
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Tisdagen den 22 maj 19:00
Söndagen den 3 juni 11:00
Fredagen den 15 juni 15:00
Walter Feldhofer
Hammarby IF BF
Fredagen den 25 maj 19:00
Lördagen den 16 juni 13:00
Wolfgang Palm von Holt
Fredrikshof IF BK
Lördagen den 16 juni 16:00
Zoë Trender
B-K Eva
Söndagen den 27 maj 17:00
Söndagen den 3 juni 17:00
Åke Adelstrand
BK Amiki
Lördagen den 26 maj 11:00
Åke Hofvander
Team Sollentuna
Torsdagen den 14 juni 19:00
Åke Nilsson
Hellas BK
Lördagen den 2 juni 11:00
Åsa Säfström
Team Enköping BK
Lördagen den 19 maj 11:00
TOTALT: 251 SPELARE
BÖRSLISTAN AKTUELL SÄSONG
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR
300-SERIER I ST-MÄST
De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.
Datum/Tävling
Spelare
2024-04-22
Börjerullen 2024
Robert Collin
Team Sollentuna
2024-03-09
Finalspel - 2023-2024
Alvin Kvarnström
AIK BK
2024-03-08
Finalspel - 2023-2024
Zebastian Söder
AIK BK
2023-11-26
Gullmarsfighten 2023
Mattias Persson
Täby BwK
2023-11-26
Mälarmästerskapet 2023
Elliot Crosby
AIK BK
2023-11-23
Gullmarsfighten 2023
Lars Andersson
Vendelsö BK
2023-11-19
Mälarmästerskapet 2023
Jerry Ekman-Wogel
Stureby BK
2023-11-09
Gullmarsfighten 2023
Robert Myrén
BK Ax
2023-08-05
Skärgårdspokalen 2023
Marcus Tidbeck
Stureby BK
2023-05-30
Sjöslaget 2023
Jonas Gimhag
Hammarby IF BF