Kvartsfinaler Open/55+(Fre 1/2 kl 20:30)

<< Tillbaka

Följande spelare är anmälda till denna start just nu:

  Namn Klubb Klass
1. Robert Myrén BK Ax Open
2. Tobias Karlsson BK Ax Open
3. Magnus Lütz BK Runan Open
4. Stefan Löfström Vendelsö BK Open
5. Claes Wagelin Gauffin Stånga IF Open
6. Thomas Andersson AIK Open
7. Björn Ejderling Hammarby IF BF Open
8. Per-Arne Stjärnström AIK Open
9. Walter Feldhofer Hammarby IF BF 55+
10. Leif Sjöberg Hammarby IF BF 55+
11. Christer Eklund BK Amiki 55+
12. Tibor Krauss Team Södertälje BK 55+
13. Gunnar Moquist KK Träff 55+
14. Bo Pelander Team Södertälje BK 55+
15. Michael Haenflein KK Strike 55+
16. Claes Trankärr Fredrikshof IF BK 55+
17. Tobias Melin BK Force Open
18. Dennis Eklund Stureby BK Open
19. Torbjörn Jensen Fredrikshof IF BK Open
20. Martin Wallin BK Ax Open
21. Gert Sundin AIK Open
22. Lars Bergman Djurgårdens IF Bowlingförening Open
23. Daniel Sveholm BK Ax Open
24. Gustavo Layrisse Montiel Sundbybergs IK Open
25. Ingemar Brännmo Hammarby IF BF 55+
26. Joel Pirhi IK Makkabi 55+
27. Hans Modh BK Raa 55+
28. Hans Andersson DN-Expressens IF 55+
29. Göran Brusewitz SK Nova 55+
30. Klas Söderberg BK Arkos 55+
31. Tommy Johannesson Aftonbladets IK 55+
32.      
 

BÖRSLISTAN 2020-2021

OPEN
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR

300-SERIER I ST-MÄST

De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.

Datum/Tävling Spelare
2021-10-10
Gullmarsfighten 2020
Felix Möller
Täby BwK
2020-11-10
Bowling Bulls Mästerskap 2020
Dag Jingstål
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
2020-09-02
Väsbyträffen 2020
Tomas Lind
BK Ax
2020-03-23
Klockslaget 2020
Jimmy Svedlund
BK Runan
2020-03-23
Sista Brandbergsstriken
Malin Brodin
Sundbybergs IK
2020-03-17
Sista Brandbergsstriken
Lars Bergman
Djurgårdens IF Bowlingförening
2020-03-01
Brännkyrkaträffen 2020
Jouko Törnudd
BwK Ankaret
2020-02-13
Täbymästerskapet 2020
Stefan Sandblom
NBC Gullmarsplan BC
2019-12-22
Vinterslanten 2019
Dennis Eklund
Stureby BK
2019-12-21
Vinterslanten 2019
Jerry Ekman-Wogel
Stureby BK