Anmälda spelare för Gullmarsfighten 2012

<< Tillbaka

Arrangeras av:     New Bowl AB
Telefon: 08-91 11 70
E-mail: gullmarsplan@newbowl.se
Hemsida: www.newbowl.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Allan Sennevall BK Ax Onsdagen den 7 november 19:30
Altti Mattila Hammarby IF BF Torsdagen den 1 november 20:00
Tisdagen den 6 november 13:30
Anders Ahlström NBC Gullmarsplan BC Onsdagen den 31 oktober 20:00
Onsdagen den 7 november 19:30
Anders Andersson NBC Gullmarsplan BC Onsdagen den 31 oktober 20:00
Anders Bergstrand Team Sollentuna Söndagen den 21 oktober 18:00
Lördagen den 3 november 13:00
Anders Friman Djurgårdens IF Bowlingförening Onsdagen den 24 oktober 20:00
Lördagen den 3 november 13:00
Anders Holm Team Sollentuna Fredagen den 19 oktober 12:00
Anders Karlsson Sigma BK Lördagen den 3 november 10:00
Onsdagen den 7 november 19:30
Anders Kilander NBC Gullmarsplan BC Söndagen den 21 oktober 18:00
Onsdagen den 31 oktober 20:00
Anders Wirtanen Team Södertälje BK Lördagen den 3 november 13:00
Anetthe Hallberg Åkeshovs BK Söndagen den 28 oktober 18:00
Anita Wanhainen Hammarby IF BF Söndagen den 4 november 18:00
Ann-Christin Knichter Djurgårdens IF Bowlingförening Onsdagen den 24 oktober 20:00
Lördagen den 3 november 13:00
Anneli Juhlin NBC Gullmarsplan BC Onsdagen den 31 oktober 20:00
Onsdagen den 7 november 19:30
Annika Grönvall BK Prime Sthlm Onsdagen den 24 oktober 20:00
Söndagen den 4 november 18:00
Annika Gullbjörk Farsta Bowlingklubb Onsdagen den 24 oktober 20:00
Annika Kilander BK Prime Sthlm Söndagen den 4 november 10:00
Ari Mutka Djurgårdens IF Bowlingförening Söndagen den 4 november 18:00
Tisdagen den 6 november 13:30
Bengt Gellborn Farsta Bowlingklubb Onsdagen den 24 oktober 20:00
Bengt Moquist KK Träff Söndagen den 4 november 10:00
Bengt Zäll Pocket Club Söndagen den 4 november 10:00
Bengt Åkerström BK KAP (n) Torsdagen den 1 november 20:00
Bengt Åke Holmblad Vendelsö BK Torsdagen den 1 november 20:00
Benno Pedersen Pin Club Lördagen den 3 november 10:00
Tisdagen den 6 november 13:30
Benny Johander NBC Gullmarsplan BC Onsdagen den 31 oktober 20:00
Benny Rapp BajenFans BF Söndagen den 4 november 18:00
Tisdagen den 6 november 13:30
Bernt Sund Pin Club Lördagen den 3 november 10:00
Bernt Sundh SK Nova Onsdagen den 7 november 19:30
Bill Dickman Pin Club Lördagen den 3 november 10:00
Björn Ejderling Hammarby IF BF Fredagen den 19 oktober 12:00
Björn Lilja Djurgårdens IF Bowlingförening Onsdagen den 31 oktober 20:00
Onsdagen den 7 november 19:30
Björn Lindholm DN-Expressens IF Onsdagen den 24 oktober 20:00
Söndagen den 4 november 18:00
Bo Andersson Split Happens BK Lördagen den 3 november 13:00
Bo Dahlström NBC Gullmarsplan BC Onsdagen den 31 oktober 20:00
Bo Lindius Team Södertälje BK Lördagen den 3 november 13:00
Bo Pelander Team Södertälje BK Lördagen den 3 november 13:00
Tisdagen den 6 november 13:30
Börje Salmén Aftonbladets IK Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 13:00
Caroline Innergård Hammarby IF BF Lördagen den 3 november 10:00
Catarina Kyhlström Hammarby IF BF Onsdagen den 24 oktober 20:00
Catrin Tocklin United BC Torsdagen den 1 november 20:00
Söndagen den 4 november 10:00
Christer Hörngren BK Amiki Torsdagen den 1 november 20:00
Söndagen den 4 november 18:00
Christer Norin Sollentuna BwK Onsdagen den 31 oktober 20:00
Christer Rylander Varta BK Lördagen den 3 november 13:00
Christian Holmberg NBC Gullmarsplan BC Onsdagen den 31 oktober 20:00
Tisdagen den 6 november 13:30
Christian Larsson Vendelsö BK Torsdagen den 1 november 20:00
Christian Ådefjäll Vendelsö BK Torsdagen den 1 november 20:00
Claes Trankärr Fredrikshof IF BK Lördagen den 3 november 13:00
Tisdagen den 6 november 13:30
Claes Wagelin Gauffin Stånga IF Söndagen den 28 oktober 18:00
Torsdagen den 1 november 20:00
Cornell Gassner Vendelsö BK Onsdagen den 31 oktober 20:00
Lördagen den 3 november 10:00
Cristopher Nybom Åkeshovs BK Onsdagen den 24 oktober 20:00
Söndagen den 4 november 10:00
Dag Jingstål Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund Torsdagen den 1 november 20:00
Söndagen den 4 november 18:00
Dan Wetterström BK Runan Söndagen den 4 november 10:00
Daniel Färnlycke Åkeshovs BK Onsdagen den 24 oktober 20:00
Daniel Holmgren Pin Club Lördagen den 3 november 10:00
Daniel Larsson Fredrikshof IF BK Tisdagen den 6 november 13:30
Daniel Sveholm BK Ax Onsdagen den 24 oktober 20:00
Daniel Wahrberg BK Trol Onsdagen den 17 oktober 20:00
Onsdagen den 24 oktober 20:00
Elisabeth Palmcrantz Norrtälje BwK Lördagen den 3 november 10:00
Erik Wickgren NBC Gullmarsplan BC Onsdagen den 31 oktober 20:00
Lördagen den 3 november 13:00
Eva Bergman Djurgårdens IF Bowlingförening Onsdagen den 7 november 19:30
Eva Palm Dahlström NBC Gullmarsplan BC Onsdagen den 31 oktober 20:00
Ewy Ekström Norrtälje BwK Lördagen den 3 november 10:00
Fanny Lindahl BajenFans BF Söndagen den 28 oktober 18:00
Folke Johansson KK Strike Onsdagen den 7 november 19:30
Fredrik Berg Sigma BK Tisdagen den 6 november 13:30
Fredrik Bäckström Hammarby IF BF Fredagen den 19 oktober 12:00
Fredrik Lindman BK Runan Onsdagen den 24 oktober 20:00
Söndagen den 4 november 10:00
Gert Sundin AIK Lördagen den 3 november 13:00
Tisdagen den 6 november 13:30
Gunnar Moquist KK Träff Söndagen den 4 november 10:00
Gunnar Persson Warpen BK Onsdagen den 24 oktober 20:00
Söndagen den 4 november 18:00
Gustavo Layrisse Montiel Sundbybergs IK Torsdagen den 1 november 20:00
Hans Andersson DN-Expressens IF Torsdagen den 1 november 20:00
Söndagen den 4 november 18:00
Hans Elfström Hellas BK Söndagen den 21 oktober 18:00
Hans Lönnerstam AIK Onsdagen den 17 oktober 20:00
Söndagen den 4 november 10:00
Hans Modh BK Raa Söndagen den 28 oktober 18:00
Hans Sjöberg SK Nova Tisdagen den 6 november 13:30
Heikki Salmi BK Rullarna Söndagen den 4 november 10:00
Henrik Johansson NBC Gullmarsplan BC Onsdagen den 31 oktober 20:00
Onsdagen den 7 november 19:30
Hilding Segerfjord Handens BK Lördagen den 3 november 13:00
Håkan Nyström BajenFans BF Lördagen den 3 november 13:00
Tisdagen den 6 november 13:30
Ian Robinson AIK Söndagen den 28 oktober 18:00
Söndagen den 4 november 18:00
Ingemar Brännmo Hammarby IF BF Torsdagen den 1 november 20:00
Söndagen den 4 november 18:00
Ingemar Högberg AIK Söndagen den 28 oktober 18:00
Ingrid Lindberg Djurgårdens IF Bowlingförening Söndagen den 28 oktober 18:00
Onsdagen den 7 november 19:30
Jacob Andersson Djurgårdens IF Bowlingförening Lördagen den 3 november 10:00
Jan Blom Vendelsö BK Fredagen den 19 oktober 12:00
Onsdagen den 31 oktober 20:00
Jan Ednertz BK Trol Onsdagen den 7 november 19:30
Jan Rosén Hammarby IF BF Onsdagen den 24 oktober 20:00
Jan Sundgren Norrtälje BwK Lördagen den 3 november 10:00
Jan-Erik Stensson BK Amiki Fredagen den 19 oktober 12:00
Söndagen den 4 november 18:00
Jan-Ove Lindblad KK Träff Söndagen den 4 november 10:00
Jenny Lindius Team Södertälje BK Lördagen den 3 november 13:00
Jens Simonsen IK Gotlandspärlan Lördagen den 3 november 13:00
Tisdagen den 6 november 13:30
Jesper Lundström Djurgårdens IF Bowlingförening Onsdagen den 31 oktober 20:00
Jessica Parenmark AIK Söndagen den 28 oktober 18:00
Joel Pirhi IK Makkabi Torsdagen den 1 november 20:00
Johan Dahl Fredrikshof IF BK Lördagen den 3 november 10:00
Johan Eklund NBC Gullmarsplan BC Onsdagen den 31 oktober 20:00
Onsdagen den 7 november 19:30
Johan Hultgren NBC Gullmarsplan BC Onsdagen den 31 oktober 20:00
Johan Lindman BK Runan Söndagen den 4 november 18:00
Johan Wallenbert Sundbybergs IK Söndagen den 21 oktober 18:00
Söndagen den 4 november 10:00
Johnny Östby Djurgårdens IF Bowlingförening Onsdagen den 7 november 19:30
Jon Lindqvist NBC Gullmarsplan BC Onsdagen den 31 oktober 20:00
Jonas Lönnberg Team Edsbacka BC Tisdagen den 6 november 13:30
Jonas Wigzell BK KAP (n) Onsdagen den 17 oktober 20:00
Jonathan Hallberg Team Clan BK Söndagen den 28 oktober 18:00
Jonathan Havstad NBC Gullmarsplan BC Onsdagen den 31 oktober 20:00
Onsdagen den 7 november 19:30
Jouko Törnudd BwK Ankaret Söndagen den 28 oktober 18:00
Karin Gellborn Farsta Bowlingklubb Onsdagen den 24 oktober 20:00
Karl-Johan Mattsson Hammarby IF BF Lördagen den 3 november 10:00
Onsdagen den 7 november 19:30
Katarina Sundberg Hammarby IF BF Lördagen den 3 november 13:00
Katrin Fahlström Hammarby IF BF Lördagen den 3 november 10:00
Onsdagen den 7 november 19:30
Kenneth Aspögård Hammarby IF BF Torsdagen den 1 november 20:00
Söndagen den 4 november 18:00
Kenneth Lindberg AIK Onsdagen den 17 oktober 20:00
Kersti Sundström AIK Söndagen den 28 oktober 18:00
Kerstin Danielsson AIK Söndagen den 28 oktober 18:00
Kerstin Sahlberg Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund Lördagen den 3 november 10:00
Kim Nabbe NBC Gullmarsplan BC Onsdagen den 31 oktober 20:00
Onsdagen den 7 november 19:30
Kjell Andersson Aftonbladets IK Torsdagen den 1 november 20:00
Kjell Isaksson BK Ax Fredagen den 19 oktober 12:00
Onsdagen den 24 oktober 20:00
Onsdagen den 31 oktober 20:00
Torsdagen den 1 november 20:00
Klas Söderberg BK Arkos Onsdagen den 17 oktober 20:00
Torsdagen den 1 november 20:00
Kristian Arvidsson NBC Gullmarsplan BC Onsdagen den 31 oktober 20:00
Kristian Hiltunen NBC Gullmarsplan BC Söndagen den 21 oktober 18:00
Onsdagen den 31 oktober 20:00
Kristoffer Granath Fredrikshof IF BK Lördagen den 3 november 10:00
Lars Bergman Djurgårdens IF Bowlingförening Onsdagen den 31 oktober 20:00
Lars Eriksson Djurgårdens IF Bowlingförening Söndagen den 4 november 18:00
Onsdagen den 7 november 19:30
Lars Johansson Team X-Bowlers BC Torsdagen den 1 november 20:00
Onsdagen den 7 november 19:30
Lars-Erik Forsius SK Nova Söndagen den 28 oktober 18:00
Lars-Erik Karlsson BK Ax Söndagen den 21 oktober 18:00
Söndagen den 28 oktober 18:00
Leif Eklund BK Amiki Onsdagen den 24 oktober 20:00
Leif Haag BK KAP (n) Söndagen den 4 november 18:00
Leif Mörkfors Domnarvets BS Fredagen den 19 oktober 12:00
Tisdagen den 6 november 13:30
Leif Sjöberg Hammarby IF BF Torsdagen den 1 november 20:00
Tisdagen den 6 november 13:30
Leif Sundström AIK Söndagen den 28 oktober 18:00
Leif Sävkvist DN-Expressens IF Tisdagen den 6 november 13:30
Lina Elfström Sundbybergs IK Söndagen den 21 oktober 18:00
Söndagen den 4 november 10:00
Linn Alerius Hammarby IF BF Lördagen den 3 november 10:00
Onsdagen den 7 november 19:30
Magnus Christensen Täby BwK Onsdagen den 24 oktober 20:00
Magnus Lütz BK Runan Söndagen den 28 oktober 18:00
Magnus Palmcrantz Norrtälje BwK Lördagen den 3 november 10:00
Malin Brodin Sundbybergs IK Söndagen den 28 oktober 18:00
Tisdagen den 6 november 13:30
Malin Hagman B-K Eva Onsdagen den 24 oktober 20:00
Malin Hessing B-K Eva Lördagen den 3 november 13:00
Malin Svensson AIK Söndagen den 28 oktober 18:00
Marcus Lindskog Rigel BK/BENAB Söndagen den 4 november 10:00
Marcus Maijanen BK Trol Onsdagen den 31 oktober 20:00
Söndagen den 4 november 18:00
Maria Lindius AIK Lördagen den 3 november 13:00
Maria Lissel BK Wäsbygnistan (n) Söndagen den 21 oktober 18:00
Lördagen den 3 november 13:00
Maria Ullberg Split Happens BK Onsdagen den 7 november 19:30
Marianne Högberg AIK Söndagen den 28 oktober 18:00
Marie Lindberg Åkeshovs BK Söndagen den 4 november 18:00
Martin Wallin BK Ax Torsdagen den 1 november 20:00
Mats Ringqvist NBC Gullmarsplan BC Lördagen den 3 november 13:00
Söndagen den 4 november 10:00
Mattias Persson Täby BwK Söndagen den 4 november 18:00
Mia Hybertz Hammarby IF BF Onsdagen den 7 november 19:30
Michael Haenflein KK Strike Söndagen den 28 oktober 18:00
Onsdagen den 7 november 19:30
Michael Johansson BK Ax Lördagen den 3 november 10:00
Michael Lundin Pocket Club Söndagen den 4 november 10:00
Mikael Gibbemark DN-Expressens IF Söndagen den 4 november 10:00
Mikael Sandberg AIK Torsdagen den 1 november 20:00
Söndagen den 4 november 18:00
Mikael Stenlund Split Happens BK Fredagen den 19 oktober 12:00
Onsdagen den 24 oktober 20:00
Mikael Söderquist BajenFans BF Söndagen den 21 oktober 18:00
Söndagen den 28 oktober 18:00
Nathalie Asklund AIK Söndagen den 28 oktober 18:00
Ola Claesson NBC Gullmarsplan BC Onsdagen den 31 oktober 20:00
Olle Eriksson AIK Onsdagen den 24 oktober 20:00
Lördagen den 3 november 13:00
Oscar Nyholm-Westberg Team Södertälje BK Tisdagen den 6 november 13:30
Pasi E. Luiro Sigma BK Fredagen den 19 oktober 12:00
Patrick Gustafsson Åkeshovs BK Onsdagen den 7 november 19:30
Patrik Goldberg IK Makkabi Lördagen den 3 november 13:00
Patrik Hillborg Matteus-Pojkarna BK Lördagen den 3 november 10:00
Per Zetterberg SK Nova Söndagen den 28 oktober 18:00
Tisdagen den 6 november 13:30
Per-Arne Stjärnström AIK Onsdagen den 24 oktober 20:00
Per-Erik Ottosson Team Södertälje BK Lördagen den 3 november 13:00
Peter Axelsson Pin Club Lördagen den 3 november 10:00
Peter Dannfeldt BK Amiki Onsdagen den 7 november 19:30
Peter Kroner AIK Söndagen den 4 november 10:00
Peter Ramén AIK Söndagen den 4 november 10:00
Peter Schell SK Nova Torsdagen den 1 november 20:00
Tisdagen den 6 november 13:30
Peter Wihlborg Åkeshovs BK Fredagen den 19 oktober 12:00
Lördagen den 3 november 13:00
Pia Östling Sollentuna BwK Söndagen den 4 november 10:00
Pierre Kadin Märsta BK Söndagen den 4 november 18:00
Tisdagen den 6 november 13:30
Pål Stål Åkeshovs BK Onsdagen den 17 oktober 20:00
Lördagen den 3 november 13:00
Päivi Salonen NBC Gullmarsplan BC Onsdagen den 31 oktober 20:00
Onsdagen den 7 november 19:30
Pär Linde Pocket Club Söndagen den 4 november 10:00
Richard Källström BwK Ankaret Söndagen den 4 november 10:00
Robert Blom BajenFans BF Söndagen den 28 oktober 18:00
Söndagen den 4 november 18:00
Robert Myrén BK Ax Lördagen den 3 november 10:00
Roger Andersson BK Smile (n) Onsdagen den 24 oktober 20:00
Roger Tocklin United BC Torsdagen den 1 november 20:00
Söndagen den 4 november 10:00
Rolf Broström DN-Expressens IF Torsdagen den 1 november 20:00
Rolf Börjesson Hammarby IF BF Söndagen den 4 november 18:00
Rose-Marie Malmros Team Sollentuna Söndagen den 28 oktober 18:00
Sandra Arestav B-K Eva Onsdagen den 24 oktober 20:00
Sandra Brodin AIK Söndagen den 28 oktober 18:00
Sebastian Hahne BK Kransen (n) Lördagen den 3 november 10:00
Simo Saareks BK Raa Tisdagen den 6 november 13:30
Solveig Remnold Hammarby IF BF Söndagen den 28 oktober 18:00
Stefan Blomquist DN-Expressens IF Onsdagen den 24 oktober 20:00
Torsdagen den 1 november 20:00
Stefan Eskelund Pocket Club Söndagen den 4 november 10:00
Stefan Löfström Vendelsö BK Söndagen den 4 november 18:00
Stefan Ohlsson Team Sollentuna Onsdagen den 24 oktober 20:00
Söndagen den 4 november 10:00
Stefan Sandblom NBC Gullmarsplan BC Onsdagen den 31 oktober 20:00
Lördagen den 3 november 13:00
Sten Fräsén BK Kransen (n) Söndagen den 4 november 18:00
Sten Olsson BC Pegasus Söndagen den 4 november 10:00
Stene Andersson Split Happens BK Lördagen den 3 november 13:00
Onsdagen den 7 november 19:30
Stig Larsson Handens BK Söndagen den 21 oktober 18:00
Lördagen den 3 november 13:00
Stig Svensson SK Nova Lördagen den 3 november 10:00
Tisdagen den 6 november 13:30
Stigbjörn Hellman SK Nova Onsdagen den 7 november 19:30
Susanne Johansson NBC Gullmarsplan BC Onsdagen den 31 oktober 20:00
Susanne Olsson Hammarby IF BF Fredagen den 19 oktober 12:00
Susanne Thessén NBC Gullmarsplan BC Onsdagen den 31 oktober 20:00
Onsdagen den 7 november 19:30
Sven-Olov Sjölund BwK Ankaret Söndagen den 4 november 10:00
Szczepan Drapsa BK Ax Onsdagen den 17 oktober 20:00
Onsdagen den 24 oktober 20:00
Tage Hammerman Pocket Club Söndagen den 4 november 10:00
Tarja Karlsson Team Sollentuna Söndagen den 21 oktober 18:00
Söndagen den 28 oktober 18:00
Tero Saareks BK Raa Tisdagen den 6 november 13:30
Theresia Jatta Köhlin NBC Gullmarsplan BC Söndagen den 21 oktober 18:00
Onsdagen den 31 oktober 20:00
Thomas Englund Värtans IK Onsdagen den 17 oktober 20:00
Thomas Hörnberg NBC Gullmarsplan BC Onsdagen den 31 oktober 20:00
Onsdagen den 7 november 19:30
Thomas Johansson Pin Club Lördagen den 3 november 10:00
Thomas Wallgren Fredrikshof IF BK Torsdagen den 1 november 20:00
Tisdagen den 6 november 13:30
Thomas Åhlén Sundbybergs IK Torsdagen den 1 november 20:00
Tibor Krauss Team Södertälje BK Lördagen den 3 november 13:00
Tobias Ahlberg Sundbybergs IK Lördagen den 3 november 10:00
Tobias Ekström BK Mjölby Bowling Onsdagen den 17 oktober 20:00
Tisdagen den 6 november 13:30
Tobias Hallberg Hammarby IF BF Söndagen den 28 oktober 18:00
Tobias Karlsson BK Ax Onsdagen den 24 oktober 20:00
Tobias Melin BK Force Onsdagen den 7 november 19:30
Tomas Lind BK Ax Torsdagen den 1 november 20:00
Tisdagen den 6 november 13:30
Tomas Ullberg Split Happens BK Onsdagen den 7 november 19:30
Tommy Axelsson Pin Club Lördagen den 3 november 10:00
Tommy Jern AIK Onsdagen den 24 oktober 20:00
Tommy Johannesson Aftonbladets IK Onsdagen den 17 oktober 20:00
Torsdagen den 1 november 20:00
Tommy Stenqvist Pin Club Lördagen den 3 november 10:00
Tommy Wendel Stureby BK Söndagen den 28 oktober 18:00
Tony Gibbemark DN-Expressens IF Söndagen den 4 november 18:00
Tisdagen den 6 november 13:30
Torbjörn Jensen Fredrikshof IF BK Torsdagen den 1 november 20:00
Torbjörn Östling Sollentuna BwK Söndagen den 4 november 10:00
Torgny Löfgren BK Arkos Söndagen den 28 oktober 18:00
Ulf Gustafsson Täby BwK Torsdagen den 1 november 20:00
Ulla Sundqvist Sävkvist DN-Expressens IF Tisdagen den 6 november 13:30
Veijo Seppänen Djurgårdens IF Bowlingförening Söndagen den 4 november 18:00
Venus Larsson Dahlin BK Amiki Fredagen den 19 oktober 12:00
Vesa Heinonen Norrtälje BwK Söndagen den 4 november 10:00
Victor Forss Matteus-Pojkarna BK Tisdagen den 6 november 13:30
Vijay Thuphal Nagaraja Iyengar Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund Torsdagen den 1 november 20:00
Söndagen den 4 november 18:00
Walter Feldhofer Hammarby IF BF Onsdagen den 17 oktober 20:00
Wolfgang Palm von Holt Aftonbladets IK Lördagen den 3 november 13:00
Zoë Trender B-K Eva Söndagen den 28 oktober 18:00
Söndagen den 4 november 18:00
Åke Adelstrand BK Amiki Lördagen den 3 november 13:00
Söndagen den 4 november 18:00
Åke Erlandsson Åkeshovs BK Onsdagen den 24 oktober 20:00
Söndagen den 4 november 18:00
Åke Hofvander Team Sollentuna Onsdagen den 24 oktober 20:00
Söndagen den 4 november 10:00
Åke Nilsson Bokaj 76 Onsdagen den 24 oktober 20:00
Tisdagen den 6 november 13:30
Åke Törnqvist Pocket Club Söndagen den 4 november 10:00
Åsa Lundström AIK Söndagen den 21 oktober 18:00

TOTALT: 255 SPELARE
 

BÖRSLISTAN 2020-2021

OPEN
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR

300-SERIER I ST-MÄST

De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.

Datum/Tävling Spelare
2021-10-10
Gullmarsfighten 2020
Felix Möller
Täby BwK
2020-11-10
Bowling Bulls Mästerskap 2020
Dag Jingstål
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
2020-09-02
Väsbyträffen 2020
Tomas Lind
BK Ax
2020-03-23
Klockslaget 2020
Jimmy Svedlund
BK Runan
2020-03-23
Sista Brandbergsstriken
Malin Brodin
Sundbybergs IK
2020-03-17
Sista Brandbergsstriken
Lars Bergman
Djurgårdens IF Bowlingförening
2020-03-01
Brännkyrkaträffen 2020
Jouko Törnudd
BwK Ankaret
2020-02-13
Täbymästerskapet 2020
Stefan Sandblom
NBC Gullmarsplan BC
2019-12-22
Vinterslanten 2019
Dennis Eklund
Stureby BK
2019-12-21
Vinterslanten 2019
Jerry Ekman-Wogel
Stureby BK