SOLLENTUNARULLEN 2019

<< Tillbaka

Säsong: ST-Mäst 2019-2020
Arrangeras av: Sollentuna Bowlinghall
Telefon: 08-96 46 46
E-mail: info@bowlinghallen.nu
Hemsida: www.bowlinghallen.nu
Oljeprofil: Beaten Path
PDF-fil
 
Alla anmälda spelare för Sollentunarullen 2019
 
Early Bird
TOTALA RESULTAT OPEN
TOTALA RESULTAT HCP HERR
TOTALA RESULTAT HCP DAM
TOTALA RESULTAT 50+

Totala resultat
TOTALA RESULTAT OPEN
TOTALA RESULTAT HCP HERR
TOTALA RESULTAT HCP DAM
TOTALA RESULTAT 50+

Early Bird Starter
Tid och datum Lediga platser Resultat
Söndagen den 27 januari 16:30 5/16 Resultat
Torsdagen den 31 januari 19:30 6/12 Resultat
Fredagen den 1 februari 12:30 2/16 Resultat
Lördagen den 2 februari 10:30 4/24 Resultat
Lördagen den 2 februari 13:00 Fullt Resultat
Söndagen den 3 februari 10:30 11/24 Resultat
Måndagen den 4 februari 19:30 1/10 Resultat
Onsdagen den 6 februari 19:30 2/10 Resultat
Torsdagen den 7 februari 19:30 Fullt Resultat
Lördagen den 9 februari 10:30 Fullt Resultat
Söndagen den 10 februari 10:30 1/24 Resultat
 
Tid och datum Lediga platser Resultat
Måndagen den 11 februari 19:30 Fullt Resultat
Torsdagen den 14 februari 19:30 2/12 Resultat
Fredagen den 15 februari 12:30 1/8 Resultat
Söndagen den 17 februari 16:30 8/24 Resultat
Måndagen den 18 februari 19:30 2/6 Resultat
Onsdagen den 20 februari 19:30 1/10 Resultat
Torsdagen den 21 februari 19:30 Fullt Resultat
Fredagen den 22 februari 12:30 5/16 Resultat
Söndagen den 24 februari 14:00 4/10 Resultat
Söndagen den 24 februari 16:30 3/24 Resultat
Måndagen den 25 februari 19:30 Fullt Resultat
Tisdagen den 26 februari 17:15 1/12 Resultat
Torsdagen den 28 februari 19:30 Fullt Resultat
Söndagen den 3 mars 18:00 Fullt Resultat
 
 
 

BÖRSLISTAN 2019-2020

OPEN
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR

300-SERIER I ST-MÄST

De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.

Datum/Tävling Spelare
2019-04-21
Klockslaget 2019
Mikael Collinge
Vendelsö BK
2019-04-19
Klockslaget 2019
Daniel Gustafsson
Sundbybergs IK
2019-04-14
Holmenkollen 2019
Jan Ednertz
BK Trol
2019-04-11
Holmenkollen 2019
Joakim Karlsson
Stureby BK
2019-03-26
Brandbergsstriken 2019
Jerry Ekman-Wogel
Stureby BK
2019-03-16
Brandbergsstriken 2019
Håkan Hellsing
Sollentuna BwK
2019-03-16
Brandbergsstriken 2019
Jouko Törnudd
BwK Ankaret
2019-03-03
Brännkyrkaträffen 2019
Anders Öhman
Sundbybergs IK
2019-02-28
Sollentunarullen 2019
Björn Bergvall
BK Kaskad
2019-02-27
Täbymästerskapet 2019
Greger Knutas
SK Nova