Onsdagen den 7 november 19:30

<< Tillbaka

Följande spelare är anmälda till denna start just nu:

  Namn Klubb Klass
1. Allan Sennevall BK Ax Open
2. Patrick Gustafsson Åkeshovs BK HCP Herr
3. Jonathan Havstad NBC Gullmarsplan BC HCP Herr
4. Peter Dannfeldt BK Amiki Open
5. Thomas Hörnberg NBC Gullmarsplan BC HCP Herr
6. Henrik Johansson NBC Gullmarsplan BC HCP Herr
7. Kim Nabbe NBC Gullmarsplan BC HCP Herr
8. Lars Johansson Team X-Bowlers BC 55+
9. Linn Alerius Hammarby IF BF HCP Dam
10. Folke Johansson KK Strike 55+
11. Mia Hybertz Hammarby IF BF HCP Dam
12. Eva Bergman Djurgårdens IF Bowlingförening HCP Dam
13. Johnny Östby Djurgårdens IF Bowlingförening 55+
14. Johan Eklund NBC Gullmarsplan BC HCP Herr
15. Anneli Juhlin NBC Gullmarsplan BC HCP Dam
16. Tobias Melin BK Force Open
17. Stigbjörn Hellman SK Nova 55+
18. Bernt Sundh SK Nova 55+
19. Anders Ahlström NBC Gullmarsplan BC HCP Herr
20. Maria Ullberg Split Happens BK HCP Dam
21. Tomas Ullberg Split Happens BK HCP Herr
22. Jan Ednertz BK Trol HCP Herr
23. Lars Eriksson Djurgårdens IF Bowlingförening HCP Herr
24. Anders Karlsson Sigma BK HCP Herr
25. Stene Andersson Split Happens BK 55+
26. Michael Haenflein KK Strike 55+
27. Ingrid Lindberg Djurgårdens IF Bowlingförening HCP Dam
28. Susanne Thessén NBC Gullmarsplan BC HCP Dam
29. Katrin Fahlström Hammarby IF BF HCP Dam
30. Karl-Johan Mattsson Hammarby IF BF HCP Herr
31. Päivi Salonen NBC Gullmarsplan BC HCP Dam
32. Björn Lilja Djurgårdens IF Bowlingförening 55+
 

BÖRSLISTAN 2020-2021

OPEN
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR

300-SERIER I ST-MÄST

De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.

Datum/Tävling Spelare
2021-11-17
Söderstriken på nya Kungsholmen
Niklas Gustafsson
Matteus-Pojkarna BK
2021-10-31
Söderstriken på nya Kungsholmen
Jerry Ekman-Wogel
Stureby BK
2021-10-31
Söderstriken på nya Kungsholmen
Oskar Almroth
AIK
2021-10-10
Gullmarsfighten 2020
Felix Möller
Täby BwK
2020-11-10
Bowling Bulls Mästerskap 2020
Dag Jingstål
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
2020-09-02
Väsbyträffen 2020
Tomas Lind
BK Ax
2020-03-23
Klockslaget 2020
Jimmy Svedlund
BK Runan
2020-03-23
Sista Brandbergsstriken
Malin Brodin
Sundbybergs IK
2020-03-17
Sista Brandbergsstriken
Lars Bergman
Djurgårdens IF Bowlingförening
2020-03-01
Brännkyrkaträffen 2020
Jouko Törnudd
BwK Ankaret