Kvartsfinal Hcp/Dam (Fre 3/2 kl 20:30)

<< Tillbaka

Följande spelare är anmälda till denna start just nu:

  Namn Klubb Klass
1. Dag Jingstål Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund HCP Herr
2. Robert Blom S:t Eriks Bowlingförening HCP Herr
3. Peter Ramén AIK HCP Herr
4. Mats Davidsson S:t Eriks Bowlingförening HCP Herr
5. Marcus Lindskog Rigel BK/BENAB HCP Herr
6. Per Jansson Split Happens BK HCP Herr
7. Stefan Blomquist DN-Expressens IF HCP Herr
8. Jessica Parenmark AIK HCP Dam
9. Lena Thurn BK Amiki HCP Dam
10. Theresia Jatta Köhlin NBC Gullmarsplan BC HCP Dam
11. Susanne Thessén NBC Gullmarsplan BC HCP Dam
12. Ann-Christin Knichter Djurgårdens IF Bowlingförening HCP Dam
13. Mia Hybertz Hammarby IF BF HCP Dam
14. Ingrid Lindberg Djurgårdens IF Bowlingförening HCP Dam
15. Caroline Innergård Hammarby IF BF HCP Dam
16. Elisabeth Wallin BK Enjoy HCP Dam
17. Lina Elfström Sundbybergs IK HCP Dam
18. Marie Lindberg Åkeshovs BK HCP Dam
19. Dagny Holmroos Märsta BK HCP Dam
20. Åsa Lundström AIK HCP Dam
21. Kerstin Sahlberg Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund HCP Dam
22. Ewy Ekström BwK Ankaret HCP Dam
23. Kim Jonasson Stureby BK HCP Herr
24. Andreas Hybertsen Sollentuna BwK HCP Herr
25. Jesper Ekstedt AIK HCP Herr
26. Patrik Hillborg Matteus-Pojkarna BK HCP Herr
27. Pasi E. Luiro Sigma BK HCP Herr
28. Pierre Kadin Märsta BK HCP Herr
29. Emil Ronström BS 23 HCP Herr
30. Wolfgang Palm von Holt Fredrikshof IF BK HCP Herr
31.      
32.      
 

BÖRSLISTAN 2021-2022

OPEN
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR

300-SERIER I ST-MÄST

De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.

Datum/Tävling Spelare
2022-04-22
Holmenkollen 2022
Benno Pedersen
Pin Club
2022-04-17
Klockslaget 2022
Marcus Tidbeck
Stureby BK
2022-04-10
Holmenkollen 2022
Robin Noberg
Sundbybergs IK
2022-04-03
Väsbyträffen 2022
Christer Plahn
Bålsta BC
2022-03-28
Väsbyträffen 2022
Robert Collin
Team Sollentuna
2022-03-23
Holmenkollen 2022
Tomas Lind
BK Ax
2022-03-18
Väsbyträffen 2022
Peter Dannfeldt
BK Amiki
2022-03-16
Holmenkollen 2022
Björn Kaneteg
Matteus-Pojkarna BK
2022-03-12
Finaler 2020-2021
Joakim Stål
Ludvika BK
2022-02-24
Brännkyrkaträffen 2022
Felix Möller
Täby BwK