Kvartsfinal Hcp/Dam (Fre 3/2 kl 20:30)

<< Tillbaka

Följande spelare är anmälda till denna start just nu:

  Namn Klubb Klass
1. Dag Jingstål Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund HCP Herr
2. Robert Blom BajenFans BF HCP Herr
3. Peter Ramén AIK HCP Herr
4. Mats Davidsson BajenFans BF HCP Herr
5. Marcus Lindskog Rigel BK/BENAB HCP Herr
6. Per Jansson Split Happens BK HCP Herr
7. Stefan Blomquist DN-Expressens IF HCP Herr
8. Jessica Parenmark AIK HCP Dam
9. Lena Thurn BK Amiki HCP Dam
10. Theresia Jatta Köhlin NBC Gullmarsplan BC HCP Dam
11. Susanne Thessén NBC Gullmarsplan BC HCP Dam
12. Ann-Christin Knichter Djurgårdens IF Bowlingförening HCP Dam
13. Mia Hybertz Hammarby IF BF HCP Dam
14. Ingrid Lindberg Djurgårdens IF Bowlingförening HCP Dam
15. Caroline Innergård Hammarby IF BF HCP Dam
16. Elisabeth Wallin Markaryds BK HCP Dam
17. Lina Elfström Sundbybergs IK HCP Dam
18. Marie Lindberg Åkeshovs BK HCP Dam
19. Dagny Holmroos Märsta BK HCP Dam
20. Åsa Lundström AIK HCP Dam
21. Kerstin Sahlberg Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund HCP Dam
22. Ewy Ekström Norrtälje BwK HCP Dam
23. Kim Jonasson Stureby BK HCP Herr
24. Andreas Hybertsen Sollentuna BwK HCP Herr
25. Jesper Ekstedt AIK HCP Herr
26. Patrik Hillborg Matteus-Pojkarna BK HCP Herr
27. Pasi E. Luiro Sigma BK HCP Herr
28. Pierre Kadin Märsta BK HCP Herr
29. Emil Ronström BS 23 HCP Herr
30. Wolfgang Palm von Holt Aftonbladets IK HCP Herr
31.      
32.      
 

BÖRSLISTAN 2020-2021

OPEN
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR

300-SERIER I ST-MÄST

De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.

Datum/Tävling Spelare
2022-01-09
Höstslanten 2021
Marcus Tidbeck
Stureby BK
2021-11-17
Söderstriken på nya Kungsholmen
Niklas Gustafsson
Matteus-Pojkarna BK
2021-10-31
Söderstriken på nya Kungsholmen
Jerry Ekman-Wogel
Stureby BK
2021-10-31
Söderstriken på nya Kungsholmen
Oskar Almroth
AIK
2021-10-10
Gullmarsfighten 2020
Felix Möller
Täby BwK
2020-11-10
Bowling Bulls Mästerskap 2020
Dag Jingstål
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
2020-09-02
Väsbyträffen 2020
Tomas Lind
BK Ax
2020-03-23
Klockslaget 2020
Jimmy Svedlund
BK Runan
2020-03-23
Sista Brandbergsstriken
Malin Brodin
Sundbybergs IK
2020-03-17
Sista Brandbergsstriken
Lars Bergman
Djurgårdens IF Bowlingförening