Kvartsfinal Open/55+ (Fre 3/2 18:00)

<< Tillbaka

Följande spelare är anmälda till denna start just nu:

  Namn Klubb Klass
1. Magnus Lütz BK Runan Open
2. Robert Myrén BK Ax Open
3. Anders Friman Djurgårdens IF Bowlingförening Open
4. Leif Mörkfors Domnarvets BS Open
5. Mikael Söderquist BajenFans BF Open
6. Thomas Wallgren Fredrikshof IF BK Open
7. Tommy Johannesson Aftonbladets IK 55+
8. Hans Andersson DN-Expressens IF 55+
9. Stig Svensson SK Nova 55+
10. Torbjörn Östling Sollentuna BwK 55+
11. Bengt Moquist KK Träff 55+
12. Altti Mattila Hammarby IF BF 55+
13. Walter Feldhofer Hammarby IF BF 55+
14. Göran Brusewitz SK Nova 55+
15. Gert Sundin AIK Open
16. Niclas Lindholm BK Jösse Open
17. Martin Wallin BK Ax Open
18. Anders Adriansson Uppsala BC 90 Open
19. Tobias Hallberg Hammarby IF BF Open
20. Joakim Alm Djurgårdens IF Bowlingförening Open
21. Mikael Sandberg AIK Open
22. Claes Wagelin Gauffin Stånga IF Open
23. Rolf Börjesson Hammarby IF BF 55+
24. Stig Larsson Handens BK 55+
25. Hans Modh BK Raa 55+
26. Ingemar Brännmo Hammarby IF BF 55+
27. Szczepan Drapsa BK Ax 55+
28. Folke Johansson KK Strike 55+
29. Lars Johansson Team X-Bowlers BC 55+
30.      
31.      
32.      
 

BÖRSLISTAN 2020-2021

OPEN
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR

300-SERIER I ST-MÄST

De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.

Datum/Tävling Spelare
2022-01-09
Höstslanten 2021
Marcus Tidbeck
Stureby BK
2021-11-17
Söderstriken på nya Kungsholmen
Niklas Gustafsson
Matteus-Pojkarna BK
2021-10-31
Söderstriken på nya Kungsholmen
Jerry Ekman-Wogel
Stureby BK
2021-10-31
Söderstriken på nya Kungsholmen
Oskar Almroth
AIK
2021-10-10
Gullmarsfighten 2020
Felix Möller
Täby BwK
2020-11-10
Bowling Bulls Mästerskap 2020
Dag Jingstål
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
2020-09-02
Väsbyträffen 2020
Tomas Lind
BK Ax
2020-03-23
Klockslaget 2020
Jimmy Svedlund
BK Runan
2020-03-23
Sista Brandbergsstriken
Malin Brodin
Sundbybergs IK
2020-03-17
Sista Brandbergsstriken
Lars Bergman
Djurgårdens IF Bowlingförening